Anasayfa Köşe Yazıları Büyüyen Ordu’ya Ayak Uydurmak

Büyüyen Ordu’ya Ayak Uydurmak

75
0
Paylaş
Doğanın eşsiz güzelliğini yansıtan Türkiye'nin 36'ncı tabiat parkı Ulugöl'ün turizme kazandırılması için çalışmaların sürdüğü bildirildi. ( Ordu Valiliği - Anadolu Ajansı )

Ordu Büyükşehir Belediye olduğu tarihten itibaren sürekli olarak yükselen bir ivme ile mevcut durumu ileri seviyelere çıkarma peşinde olan bir şehirdir.

Peki Ordu sürekli böyle büyürken sizler ve bizler neler yapıyoruz?

Bizler Ordu’nun vizyonu çerçevesinde Ordu’ya ayak uydurabilmek adına Ordum.Net ailesi olarak Memleketimin Portalı sloganı ile Ordumuza destek olmaya çalışıyoruz.

Sizlerden tek talebimiz ise var olan yazı, bilgi ve paylaşımları sosyal medya yolu ile çevremizdekilere yaymak ve bu güzel, nadide oluşumun bir parçası olmamızı sağlamaya destek olmanızdır.

Hatta bu konuları yaymak için uğraşmasanız bile bizi sadece siz takip etseniz ve bizim de sizin takip ettiğinizi bilmemiz bize manevi desteğinizi sonuna kadar hissettireceğine emin olabilirsiniz.

Ordum.Net: Memleketimin Portalında Neler Olacak;

Ordu ile alakalı haberlerden sinemaya, yöresel lezzetlerden gezilip görülmesi gereken yerelere kadar tüm tanıtım, bilgi ve paylaşımların tek adresi olma hedefi güdülmektedir. Bunları elimizden geldiği kadar siz değerli Ordulular ile Ordu ilini gezmeye gelmiş olan yerli ve yabancı turistlerin kullanımına sunuyoruz.

Oluşturmuş olduğumuz Ordum.Net vizyon ve misyonları çerçevesinde mevcut durumu sürekli olarak günümüz post-modern yapısına adapte ederek büyümeyi takip ederek onun bir parçası olmak için uğraş göstermekteyiz.

Bugün en basitinden Ordu Kültür ve Sanat Merkezi’nde yayınlanan bir tiyatro etkinliğini sizlere haber edemiyorsak bu bizim eksikliğimiz olduğunun farkına vararak hareket etmekte ve siz saygıdeğer Orduluların bilgiye ve habere direk olarak birinci elden sağlıklı ve güvenilir şekilde ulaşmanızı sağlamak öncelikli hedeflerimizdir.

Karadenize Açılan Turizm Penceresi;

Ordu Valisi Sn. Balkanlıoğlu’nunda belirttiği gibi Karadenize açılan bu turizm penceresinin ilk basamağı olan Ordu’da gerek yerli gerek yabancı turistlere şehrimizin en uç noktalarına kadar sanki yaşıyormuşçasına tanıtmak, onları rehberi olmak için bu web sayfasını açmış bulunmaktayız.

Ordum.Net’in kurucusu olan Oğuzhan FELEK’e sonradan dahil olan şahsım Ahmet TÜRKARSLAN ile büyüyen bir ailenin temelini oluşturduğumuza inanmakta ve çalışmalarımızın sonuçlarını en güzel şekilde alacağımıza sonuna kadar inanmaktayız.

Ordum.Net ailesine destek olmak adına yazıları ve fikirlerini gerek maddi gerekse manevi değerlerini asla eksik etmeyen Gölköylüler Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Enver TOP Bey’e de en içten teşekkürlerimizi sunmaktayız.

Bizi Takip Etmekten Asla Geri Durmayınız.

Ahmet TURKARSLAN

Not: İstek ve Taleplerinizi Lütfen Bizlere Bildirmekten Asla Çekinmeyiniz. / Ordum.Net Ailesi

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here