Anasayfa Manşet Gündoğdu: “Artık Türkiye Fiili Başkanlık Sistemine Geçmiştir”

Gündoğdu: “Artık Türkiye Fiili Başkanlık Sistemine Geçmiştir”

1419
0
Paylaş

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu partisinin il danışma meclisinde yaptığı konuşmada “Arkadaşlar liderler kolay kolay yetişmez, Atatürk bir liderdi, Menderes bir liderdi, Özal bir liderdi, Erbakan ve Yazıcıoğlu bir liderdi, Türkiye’de gerçek, yerli ve milli bir lider var oda Recep Tayyip Erdoğan’dır. Artık Türkiye fiili başkanlık sistemine geçmiştir. Yeni Anayasa’nın en kısa sürede yapılarak, başkanlık sisteminine geçilmesi elzem olmuştur.” dedi.

Gündoğdu Cumhurbaşkanımız göreve geldiğinde “Ben bu ülkeyi şirket gibi yöneteceğim” dediğimde muhalefet partileri eleştirmişti. Eğer Türkiye şirket gibi yönetilmeseydi büyüme oranlarımız hep eksilerde olurdu, dünyayı etkisi altına alan ekonomik krizler bizi teğet geçmezdi. Yatırımlar hız kesmeden devam edecek. Birilerinin engel olma çabalarına rağmen 3. Köprü, dünyanın en büyük havalimanı, Osman Gazi Köprüsü, dünyanın en büyük barajı, nükleer santraller, silah sanayimizdeki milli ve yerli dev yenilikler, milli ve yerli teknolojik yartırımlarımız gibi yatırımlar devam edecek. Türkiye daha da büyüyecek.” şeklinde konuştu.

METİN GÜNDOĞDU: SEYİT TORUN ORDU’YA BİR ŞEY YAPTIRMAMAK İÇİN GAYRET EDİYOR

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun’un basit meselelerden üzerinden kendince bir gündem yaratmaya çalıştığını belirtti. Gündoğdu ” 10 yıl bu şehre Belediye Başkanlığı yapan zatı biz cici çocuk ilan ettik, güldü, oynadı, ama 10 Yılda Ordu’ya bir eser bırakmadan gitti.” dedi.

ORDUYA SADECE ZARAR GETİRDİ

Ordu’yu yönettiği surece zarardan başka bir getirisi olmayan Seyit Torun şimdi de ortalığı karıştırmaya çalışıyor. 10 yıl boyunca yapamadığı hizmetlerin kat be kat fazlasının 2 senede yapıldığın görünce hizmetleri engellemek için nafile çabalar içine girdi. Ordu’ya bir şey yaptırmamak için gayret ediyor. Ama bizler onun sözlerine bakmayacağız ve kulak asmayacağız. Ordu’ya hizmet etmeye devam edeceğiz. 20’de 20 başarısını göstermiş bir teşkilatımız var. 2 yılda Ordu’ya çok güzel hizmetler yapan bir Büyükşehir Belediye Başkanımız var. Enver Yılmaz Başkanımız Ordu için önemli bir şans. Ordu’nun ağırlığını, Başbakan Yardımcımız ile birlikte Ankara’da hissettiriyoruz. Ekip çalışması ile güzel hizmetler yapıyoruz. Korgan-İslamdağ yolunun bu ay ihalesini yapıyoruz, Ünye ve Fatsa Devlet Hastaneleri beş yıldızlı otel konforunda… Havaalanı, üniversite, kayak merkezi, Ünye Çamlığı, Boztepe’nin yeni hali şehrin çehresini komple yeniledi. Ordu’nun turizm açısından kaderini değiştirecek olan Melet Havzası Projesini görün, Gülyalı Çikolata Park’ı görün, Seyit Torun’un rezil bir şekilde bırakıp gittiği Cumartesi Pazarı’nın şimdiki halini gidin görün.” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here