Anasayfa Manşet Fatsa’da 2017 Yılında 12 Proje Hayata Geçirilecek

Fatsa’da 2017 Yılında 12 Proje Hayata Geçirilecek

277
0
Paylaş
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, önümüzdeki yıl ilçede 12 projenin hayata geçeceğini bildirdi. ( Sefa Eyi - Anadolu Ajansı )

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, önümüzdeki yıl ilçede 12 projenin hayata geçeceğini bildirdi.

Anlayan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Fatsa’ya yapılacak her yatırımın çok önemli olduğunu ifade etti.

Büyükşehir Belediyesinin 2017’de ilçede birçok projeyi hayata geçireceğini belirten Anlayan, “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’a çok teşekkür ediyorum. Çünkü yatırımcı belediye büyükşehir belediyesi. Bizler de bir takım projeler taahhüt etmiştik ama bizler artık yatırımcı belediyenin yanında hizmet belediyesiyiz. Hizmete devam edeceğiz. Yatırımı büyükşehir yapacak.” dedi.

Cumhuriyet Meydanı Projesi için çalışmaların devam ettiğini kaydeden Anlayan, şöyle konuştu:

“2017’de yayalaştırılmış caddelerde düzenlemeler olacak. Sahil parkı komple yenilenecek. Onun haricinde Kapalı Pazar Yeri projemiz ihale aşamasına gelmiş durumda. Huzurevimizin son etabı Ordu Büyükşehir Belediyemiz tarafından inşallah yapılacak. Hayvan barınağı, mezbahane, hayvan pazarı, Bolaman ve Yalıköy’deki sahil düzenleme projeleri ve mesire alanları gibi yaklaşık 12 projenin çalışması Ordu Büyükşehir Belediyemiz tarafından bitmiş ya da ihaleye çıkma aşamasında. İnşallah bunların hepsi 2017’de Fatsa’da hayata geçecek.”

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here