Anasayfa Haber Emniyet Müdürü Trafik Polisi Gibi Çalıştı

Emniyet Müdürü Trafik Polisi Gibi Çalıştı

1216
3
Paylaş

Ordu’nun Fatsa İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem Öztürk, bayram yoğunluğu nedeniyle tıkanan trafiği giydiği trafik polis yeleği ile yönlendirerek açtı.

Ramazan Bayramı arefesinde yaşanan yoğunluk nedeniyle yollarda araçlar uzun kuyruklar oluşturdu. Fatsa’da trafik ekiplerinin kazaya gittiği anlarda yoğunluk olan kavşaklarda Fatsa İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem Öztürk, personellerine yardımcı oldu. Trafik yeleğini giyerek Fatsa Cumhuriyet Meydanı’ndaki kavşakta trafiğin sıkışmasını engelleyen ve bir trafik polis memuru gibi çalışan İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem Öztürk, sürücülerden ve Fatsalı vatandaşlardan tam not aldı.

Bir süre trafik akışını sağlayan Müdür Öztürk, sürücülere trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

3 YORUMLAR

  1. Hiç bir haber değeri yok. Normal bir iş. Amir olarak personeline yardımcı olmuş. Ne zamandan beri görevini yapmak çok ilginç, haber değeri taşır oldu?

  2. Geçen gün de bir başka trafik polisi yaşlı bir amcanın elinden tutmuş, karşıya geçirmişti. Mekan yine aynı yerdi. Meydan… Şimdi yine aynı yer, bu sefer emniyet müdürü haber. Bu normal değil. Biri haber oldu, diğeri peşinden. Kim bilir sırada kim var.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here