Anasayfa Haber Asayiş Jandarma’dan Yılbaşı Öncesi Kaçakçılara Darbe!

Jandarma’dan Yılbaşı Öncesi Kaçakçılara Darbe!

200
0
Paylaş

Ordu İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerce yapılan yol emniyet ve kontrolü sırasında bir araçta kaçak alkollü içki ve binlerce paket kaçak sigara ele geçirildi.

Konuyla ilgili yapılan açıklama aynen şöyle;

“İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerce yapılan yol kontrolü ve icra edilen faaliyetlerde;

İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerce, Gülyalı ilçesi Turnasuyu köprüsü civarında, Giresun-Ordu karayolu üzerinde yapılan yol emniyet ve kontrolü sırasında bir araçta yapılan aramada değişik cins ve markalarda 67 şişe kaçak alkollü içki ve 1.156 paket kaçak sigara ele geçirilmiştir. Olayla ilgili 1 şüpheli yakalanarak, adli makamlara sevk edilmiştir.

İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Aybastı İlçe Jandarma Komutanlığınca yapılan çalışmalarda, Aybastı ilçesi Beşdam mahallesinde 3 ayrı şahsın mülkiyetlerinde yapılan aramada; 4 adet 9 mm çapında ruhsatsız tabanca, 4 adet tabanca şarjörü, 19 adet 9 mm çapında tabanca fişeği, 1 adet tabanca kapak takımı(tabanca parçası), 2 adet ruhsatsız av tüfeği, 2 adet av tüfeği şarjörü ve 5 gram kubar esrar maddesi ele geçirilmiştir. Olayla ilgili 3 şahıs yakalanarak, adli makamlara sevk edilmiştir.

Halkımızdan almış olduğumuz destekle kaçakçılık ve uyuşturucu ile mücadelemiz kararlılıkla sürdürülmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.“

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here